
3 769 ₴
Драбина шарнірна Werk LC5412B 4x3 (метал+алюміній)
Шарнірна драбина послужить Вам чудовим помічником при проведенні будівельних, монтажних, оздоблювальних робіт, у різних умовах експлуатації. За рахунок шарнірних з'єднань драбина перетворюються на двосторонню драбину, поміст, драбину з консоллю.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Шарнірна
Висота драбини: 340 см
Висота стремянки: 168 см
Висота секції: 92 см
Кількість секцій: 4
Кількість ступенів: 3
Ширина опори: 65 см
Вага: 12,8 кг
Максимальне навантаження: 150 кг
Матеріал: Метал+Алюміній
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Werk |
| Количество секций | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 12.8 кг |
| Высота секции | 92 см |
| Высота стремянки | 168 см |
| Габаритная толщина | 30 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 340 см |
| Количество ступеней | 4x3 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Металл/Алюминий |
| Общая высота | 340 см |
| Тип | Шарнирные лестницы |
| Ширина cекции | 35 см |
| Ширина опоры | 65 см |