
19 034 ₴
Драбина універсальна Itoss 7612 3х12
Алюмінієва універсальна драбина - відмінний помічник при роботі в саду, при монтажних та оздоблювальних роботах. Може застосовуватися як приставна, підлогова або що висувається в залежності від виду робіт, що проводяться. Драбина має змінні двокомпонентні пластикові вставки на підставі стійок і на траверсі для запобігання ковзанню.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Універсальна
Максимальна висота: 796 см
Висота секції: 341 см
Висота драбини: 570 см
Кількість секцій: 3
Кількість ступенів: 12
Ширина опори: 105 см
Максимальне навантаження: 150 кг
Матеріал: алюміній
Модель: 7612 3х12
Країна походження: Словаччина
Вага: 22,5 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Itoss |
| Количество секций | 3 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 22.5 кг |
| Высота секции | 341 см |
| Высота стремянки | 570 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 796 см |
| Длина в сложенном состоянии | 341 см |
| Количество ступеней | 3 x 12 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 796 см |
| Тип | Универсальные лестницы |
| Ширина опоры | 105 см |