


1 535 ₴
Дрель Vorskla ПМЗ-750-30S
Дрель Vorskla ПМЗ-750-30S - це побутовий інструмент, призначений для свердління отворів у різних матеріалах. А завдяки наявності функції реверсу Ви так само зможете використовувати його як мережевий шуруповерт, або зможете витягнути свердло, що застрягло. Головною особливістю інструменту є наявність ударного режиму, що розширює спектр робіт, що виконуються. Дриль Vorskla ПМЗ-750-30S має надійний 750 Вт електродвигун.
Особливості:
- ударний та надійний дриль для використання в побуті та на виробництві
- електронне регулювання числа обертів з попередньою установкою
- надійний вимикач, режим реверсу
- у комплекті з набором інструментів у кейсі
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 750 Вт
Швидкість: 0 - 2800 об/хв.
Режими – свердління, свердління з ударом
Діаметр патрон - 13 мм
Тип патрона - ключовий
Діаметр свердління:
- (дерево) 18 мм
- (сталь) 10 мм
- (цегла) 10 мм
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorskla |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.1 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Кейс | + |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 0-2800 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 10 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 18 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 10 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 750 |
| Размер посадочного места | 13 мм |
| Реверс | + |
| С набором инструментов | + |
| Тип | Дрель ударная |