
1 077 ₴
Дриль-гравер Grand ДГ-570
Дриль-гравер Grand ДГ-570 - це універсальний інструмент, призначений для виконання широкого спектру тонких робіт з різних матеріалів. Він може використовуватися з найрізноманітнішими насадками, шарошками, а вид виконуваних залежить в основному від використовуваного змінного пристосування. В якості насадок використовуються граверувальний різець, точильний круг, дротяна щітка, поліруючий наконечник, шліфувальний і ріжучий диски, бури, мінісверла та інші пристосування. Серед основних робіт, виконуваних дрилем гравером, можна назвати шліфування, різьблені роботи, щіткову чистку, полірування, розрізання, попереднє свердління.
Особливості:
- Класична форма рукояті;
- Регулятор оборотів;
- Полегшений доступ до щіток.
Комплектація:
- Гравірувальна машина;
- Ключ патрона;
- Комплектація насадок;
- Картонна упаковка.
Технічні характеристики:
Напруга - 230 В;
Частота струму - 50 Гц;
Споживана потужність - 570 Вт;
Швидкість без навантаження - 0 - 27000 об/хв;
Діаметр цанги: 1,5 - 6,0 мм.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1 кг |
| Вид | Гравер вращательный |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр патрона | 1.5-6 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 570 |
| Тип патрона | Ключевой |
| Частота холостого хода | 0-27000 об/мин |