
3 031 ₴
Пила дискова Grand ПД-210/2400
Grand ПД-210/2400 - це відмінний інструмент, за допомогою якого Ви зможете проробляти розпилювання дерев'яних заготовок. Модель дуже проста в експлуатації, будь-хто, навіть початківець здатний оволодіти даним інструментом, так як особливих навичок для цього не потрібно. На Grand ПД-210/2400 встановлюється диск діаметром 200 мм, і електродвигун номінальна потужність якого залишає 2400 Ватт. Модель має зручну ручку, яка дозволить проводити тривалу роботу з особливим комфортом.
Особливості:
- потужна ручна дискова пила
- широка опорна платформа
- можливість підключення пилососа
- просте регулювання глибини і нахилу різу
Комплектація:
- пила дискова Grand ПД-210/2400
- коробка,
- паспорт (інструкція),
- ключ диска.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В
Частота струму - 50 Гц
Потужність - 2400 Вт
Максимальна частота обертання шпинделя на холостому ходу - 5500 об/хв
Діаметр пильного диска - 200 мм
Кут нахилу пильного диска 0-45°
Максимальна глибина пропилу при 45° - 50 мм
Максимальна глибина пропилу - 70 мм
Клас безпеки - II
Вага - 6,2 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.2 кг |
| Вид | Ручная |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина пропила под углом 45º | 30 мм |
| Глубина пропила под углом 90º | 70 мм |
| Диаметр диска, мм | 200 |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Переворотная | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 2400 |
| Размер посадочного места | 30 мм |
| Частота холостого хода | 5500 об/мин |