

3 018 ₴
Пила дискова Eltos ПД-210-2350
Інструмент ELTOS проводиться з використанням новітніх технологій та матеріалів. У виробництві застосовуються надміцні сплави металів і міцний, термостійкий пластик. А також стійке до відколів і подряпин покриття металевих частин (Black Hammer). У всій продукції використовуються особливо гнучкі, морозостійкі мережеві дроти з силікону. Вся продукція компанії ELTOS сертифікована міжнародними стандартами ISO.
Технічні характеристики:
Напруга: 220В/50Гц,
Потужність: 2350Вт,
Діаметр диска: 200мм,
Глибина пропилу: 68 мм,
Кількість обертів: 0-5500 об/хв.
З можливістю стаціонарної установки (переворотна),
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eltos |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.3 кг |
| Вид | Ручная |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина пропила под углом 45º | 29 мм |
| Глубина пропила под углом 90º | 68 мм |
| Диаметр диска, мм | 200 |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Переворотная | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 2350 |
| Размер посадочного места | 30 мм |
| Частота холостого хода | 5500 об/мин |