
1 255 ₴
Дриль Forte ID 850 VR
Дриль Forte ID 850 VR - це побутовий інструмент, призначений для свердління отворів в різних матеріалах. А завдяки наявності функції реверсу Ви так само зможете використовувати його в якості мережевого шуруповерта або зможете витягнути застрягле свердло. Головною особливістю інструменту є наявність ударного режиму, що розширює спектр виконуваних робіт. Дриль Forte ID 850 VR має надійний 850 Вт електромотор.
Особливості:
- ударний і надійний дриль для використання в побуті
- електронне регулювання числа обертів з попередньою установкою
- надійний вимикач, режим реверсу
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 850 Вт
Швидкість: 0 - 3000 об/хв.
Режими – свердління, свердління з ударом
Діаметр патрона - 13 мм
Тип патрона - ключовий
Діаметр свердління:
- (дерево) 35 мм
- (сталь) 12 мм
- (цегла) 14 мм
Вага: 1,7 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.7 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 3000 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 14 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 35 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 12 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 850 |
| Размер посадочного места | 13 мм |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип | Дрель ударная |