


1 818 ₴
Дриль Kraissmann 1200 DBH 16
Дриль ударний Kraissmann 1200 DBH 16 - це побутовий інструмент, призначений для свердління отворів в різних матеріалах. А завдяки наявності функції реверсу Ви так само зможете використовувати його в якості мережевого шуруповерта або зможете витягнути застрягле свердло. Головною особливістю інструменту є наявність ударного режиму, що розширює спектр виконуваних робіт. Дриль Kraissmann 1200 DBH 16 має надійний 1200 Вт електромотор. Особливістю моделі є наявність швидкозатискного патрона 13 мм в комплекті.
Особливості:
Ударний дриль;
Електронне регулювання числа обертів;
Надійний вимикач, режим реверсу;
Висока твердість шестірнею;
Швидкозатискний патрон в комплекті.
Комплектація:
Дриль Kraissmann 1200 DBH 16;
Ключ і бічна рукоятка;
Швидкозатискний патрон 13мм;
Обмежувач глибини свердління;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 1200 Вт.
Швидкість: 0 - 2800 об/хв.
Режими – свердління, свердління з ударом.
Діаметр патрон - 16 мм.
Тип патрона - ключовий.
Діаметр свердління:
- (дерево) 32 мм;
- (сталь) 14 мм;
- (цегла) 16 мм.
Вага 2,9 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.9 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дополнительный патрон | + |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 2800 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 16 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 32 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 14 мм |
| Металлический корпус редуктора | + |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1200 |
| Размер посадочного места | 16 мм |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип | Дрель ударная |