


1 495 ₴
Краскопульт електричний Vilmas 650-SG-300
Краскорозпилювач Vilmas 650-SG-300 - це побутовий пневмоелектричний інструмент, призначений для виконання фарбувальних робіт невиробничих масштабів. Краскопульт має досить потужний 650 Вт двигун, що дозволяє досягти хорошої продуктивності. Модель також обладнана містким бачком ємністю 0,8л, це забезпечить тривалу роботу без дозаправки. Краскопульт Vilmas 650-SG-300 - легкий та простий у користуванні апарат, який допоможе Вам заощадити Ваш час.
Особливості:
Невелика вага;
Регулювання витрати матеріалу, що розпилюється;
Об'єм бачка 0,8 л.
Комплектація:
Краскопульт електричний;
Шланг;
Бачок з розпилювачем під фарбу;
Ремінь на плече;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц.
Потужність: 650 Вт.
Об'єм резервуара: 0,8 л.
Продуктивність: 300 мл/хв.
Максимальна в'язкість: 80 din.
Діаметр сопла: 1,5 мм.
Вага: 2,1 кг.
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vilmas |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.1 кг |
| Вид | Электрические |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр форсунки | 1.5 мм |
| Макс. вязкость краски, din | 80 |
| Напряжение | 220 В |
| Объем контейнера | 0.8 л |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Производительность | 300 мл/мин |
| Тип | Краскопульты |