
23 605 ₴
Компресор Werk VBM-2T0.4-100
Повітряний компресор Werk VBM-2T0.4-100 – масляний двоциліндровий компресор професійного класу. Даний вид інструменту застосовується для виконання широкого спектру робіт: фарбування, продування, підкачування коліс, приведення в дію різних пневмоінструментів. Ергономічний та міцний корпус цієї моделі виділяє її на тлі інших компресорів. Апарат потужністю 2200 Вт, - неймовірно продуктивний та витривалий, що особливо важливо при промислових роботах. Працює від однофазної побутової мережі 220 Вольт, що дозволяє підключати його в будь-якому зручному для Вас місці. Повітря подається під тиском 10 бар, що дозволяє виконувати будь-які роботи. Компресор забезпечує продуктивність 420 літрів за хвилину, що значно розширює можливості роботи та підвищує її продуктивність. Об'єм встановленого ресивера становить 100 літрів, що значно збільшує працездатність.
Особливості:
Два манометри;
Головки циліндрів з великими охолодними ребрами;
Швидкознімні штуцери на виході;
Захист двигуна від перегріву;
Автоматичний повторний запуск.
Технічні характеристики:
Потужність: 2,2 кВт / 3,0 л.с.
Об'єм ресивера: 100 л.
Кількість оборотів: 2850 об/хв.
Продуктивність: 420 л/хв.
Максимальний тиск: 10 бар.
Кількість циліндрів: 2.
Кількість ступенів: 1.
Напруга: 220 В.
Кількість фаз: 1.
Транспортувальні колеса: Є.
Виробник: Werk.
Модель: VBM-2T0.4-100.
Тип компресора: Поршневий.
Тип двигуна: Електричний.
Габарити :
• Довжина: 1120 мм;
• Ширина: 450 мм;
• Висота: 840 мм.
Вага: 68 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Werk |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 68 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Количество выходов | 2 |
| Количество оборотов, об/мин | 2850 |
| Количество цилиндров двигателя | 2 |
| Мощность двигателя | 2.2 кВт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Производительность | 420 л/мин |
| Рабочее давление | 10 бар |
| Размеры | 1120*450*840 мм |
| Ресивер | 100 л |
| Тип | Поршневой |
| Тип двигателя | Электромотор |
| Тип привода | Ременной |
| Тип смазки | Масляный |