
1 361 ₴
Зварювальна маска-хамелеон Forte МС-4100
Зварювальна маска-хамелеон Forte MC-4100 - розроблений на базі останніх досягнень ергономіки та сучасної електроніки. Комфорт та безпека роботи збільшують продуктивність та покращують якість зварювання. Продукт має 2 роки гарантії.
Особливості:
Немає необхідності вкл/викл – шолом завжди готовий до роботи
Плавне регулювання ступеня затемнення (DIN 9-13)
Під час зварювання можна із зовнішнього боку шолом регулювати ступінь затемнення
Немає необхідності заряджання батареї – застосовані сонячні батареї
Має плавне регулювання чутливості
Технічні характеристики:
Поле зору світлофільтра: 96 х 42 мм
Розмір картриджа: 110 х 90 х 9,0 мм
Захист від УФ/ІК променів: 16 DIN протягом усього періоду роботи
Ступінь проникнення світла: 4 DIN
Ступінь затемнення: 9 - 13 DIN
Електропостачання: Елементи сонячних батарей, не потребує заміни батарей
Сигналізація розряду батареї: Ні
Увімкнення/вимкнення: Повністю автоматично
Чутливість: Плавне регулювання
Час вмикання: 1 / 30000 сек (0,030 м.с.)
Час перемикання зі світлого положення в темне: 1 / 25000 сек (0,025 м.с.)
Час перемикання з темного положення у світле: 0,1 - 1,0 сек
Режим шліфування: Так
Робоча температура: Від -5°С до +55°С
Температура зберігання: Від - 20°С до +70°С
Матеріал маски: Поліпропілен
Загальна вага: 460 гр
Гарантія - 24 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.46 кг |
| Вид | Маски |
| Время срабатывания светофильтра | 1/25000 с |
| Гарантия | 24 месяца |
| Защита от УФ/ИК лучей | 16 DIN |
| Конструкция светофильтра | Фиксированная |
| Материал корпуса | Полипропилен |
| Назначение | Электросварка/Газосварка |
| Переход в светлое состояние | 0.1-1 с |
| Питание от | Комбинированное |
| Рабочая температура | -5/+55 С |
| Размер светофильтра | 110*90*8.2 мм |
| Размер смотрового окна | 96*42 мм |
| Степень затемнения | 9-13 DIN |
| Степень проникновения света | 4 DIN |
| Тип затемнения стекла | Хамелеон (Автоматическое) |