
1 464 ₴
Точило багатофункціональне Kraissmann 65 USC 3
Універсальний заточний верстат Kraissmann 65 USC 3 - багатофункціональний, потужний, простий в експлуатації інструмент призначений для роботи і використання в побутових цілях. Призначений для заточування свердел діаметром 3 - 10 мм, ножів, ножиць, стамесок, зубил. У заточувальному верстаті встановлений споживаючий не багато енергії двигун потужністю 65 Вт. Якість і точність виконання робіт забезпечується функцією регулювання кута заточування. Поставляється модель Kraissmann 65 USC 3 з трьома насадками і запасним колом в комплекті.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 65 Вт.
Число обертів - 6000 об/хв.
Коло - 48 мм
Посадковий діаметр кола - 10 мм.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.1 кг |
| Внешний диаметр шлифовального круга | 48 мм |
| Внутренний диаметр шлифовального круга | 10 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр затачиваемых сверл | 3-10 мм |
| Назначение | Универсальный |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 0.065 кВт |
| Тип | Станки для заточки |
| Частота холостого хода, об/мин | 6000 |
| Ширина затачиваемого лезвия | 6-51 мм |