
2 266 ₴
Зварювальний інвертор Сталь ММА-285
Зварювальний інвертор Сталь ММА-285 - якісний інструмент, який призначений для зварювання постійним струмом за допомогою штучних зварювальних електродів діаметром від 1,6 мм до 5,0 мм. Залежно від типу зварювання, матеріалу, позиції зварювання можна вибрати найбільш підходящий для зварювального інвертора електрод. Зварювальний струм регулюється в межах від 20 до 285А. Серед відмінностей цієї моделі, хотілося б відзначити роботу при зниженій напрузі, захист від навантаження та функції Anti Stick, Hot Start, Arc Force.
Особливості:
Форсування дуги;
Робота від 180 В;
Антиприлипання електрода;
Захист від перевантаження;
Гарячий старт.
Комплектація:
Інвертор Сталь ММА-285;
Кабель з утримувачем електродів;
Кабель із затискачем маси;
Технічні характеристики:
Виробник: Сталь.
Напруга: 220 В.
Максимальна потужність: 6,5 кВт.
Зварювальний струм, min: 20 А.
Зварювальний струм, max: 285 А.
Діаметр електродів: 1,6-5,0 мм.
Охолодження: повітряно-примусове.
Робочий цикл: 60 %.
Клас захисту: IP 21.
Тип ізоляції: H.
Вага: 2,5 кг.
Гарантія – 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Антиприлипание электрода | + |
| Вес | 2.5 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MMA |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Горячий старт | + |
| Защита от перегрева | + |
| Класс защиты | IP21 |
| Класс изоляции | H |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 6.5 кВт |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 5 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Электросварка |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 65 В |
| Сварочный ток | 20-285 A |
| Тип | Сварочный инвертор |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 60% |