
4 837 ₴
Пила торцювальна Kraissmann 1800 GS 210
Торцювальна пилка Kraissmann 1800 GS 210 має посилену станину та додаткові упори для покращення якості різу.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 1800 Вт
Кількість обертів: 5000 об/хв
Діаметр пильного диска: 210 мм
Кут повороту диска: 0°/45°
Кут повороту столу: -45°/0°/45°
Гарантія - 1рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.5 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина пропила под углом 90º | 70 мм |
| Диаметр диска, мм | 210 |
| Источник питания | Сеть |
| Мощность, Вт | 1800 |
| Напряжение | 220 В |
| Тип электродвигателя | Синхронный |
| Частота холостого хода | 5000 об/мин |
| Ширина реза | 115 мм |