
2 276 ₴
Перфоратор Сталь П 26-9Р
Перфоратор Сталь П 26-9Р – це незамінний помічник майстрам, який призначений для виконання свердлильних робіт в бетоні, цеглі та інших твердих матеріалах. Працює в трьох режимах: свердління з ударом, свердління, довбання.
Особливості:
- Додаткова рукоятка.
- Обмежувач глибини свердління.
- Блокувальна кнопка включення.
Комплектація:
- перфоратор Сталь П 26-9Р,
- інструкція (паспорт),
- бічна ручка,
- набір бурів і пік,
- обмежувач глибини свердління,
- пластиковий кейс.
Технічні характеристики:
Напруга - 230 В
Частота мережі - 50 Гц
Потужність - 850 Вт,
Функції - 3 режими
Швидкість обертання – 0-1300 об/хв,
Кількість ударів - 3600 уд/хв,
Енергія удару - 2,8 Дж
Хвостовик sds-plus
Діаметр свердління:
- в бетоні 26 мм
- у сталі 13 мм
- в деревині 30 мм
Вага - 2,8 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.8 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальная скорость вращения | 1300 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления коронкой | 65 мм |
| Мощность | 850 Вт |
| Расположение двигателя | Горизонтально |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Сила удара | 2.8 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Частота ударов в минуту | 3600 |