
551 ₴
Зварювальна маска хамелеон Vega WH-450
Зварювальна маска хамелеон Vega WH-450 оснащена автоматичним світлофільтром і є продуктом нового покоління високоефективного захисту зварювальника. Маска Vega WH-450 обладнана автозатемняющимся світлофільтром, який включає кілька шарів рідкокристалічних поляризаційних плівок, захисний фільтр від ультрафіолетового і інфрачервоного випромінювання, 2 датчики виявлення зварювальної дуги. Маска призначена для захисту очей та обличчя від випромінювання зварювальної дуги, від бризок розплавленого металу та іскор при виконанні зварювальних робіт.
Основні переваги:
- Автоматичне затемнення світлофільтра при виникненні зварювальної дуги та автоматичне освітлення при зникненні зварювальної дуги;
- Наявність комбінованої системи живлення світлофільтра
- Ефективний захист очей від випромінювання зварювальної дуги
- Термічна та механічна міцність корпуса
- Хороший огляд під час зварювання за рахунок застосування світлофільтра більшого розміру
- Маска оснащена сучасним, максимально зручним в експлуатації наголовним кріпленням зі ступінчастим регулюванням довжини тім'яної та потиличної частин.
- Сучасний дизайн
Комплектація:
- Зварювальна маска хамелеон Vega WH-450;
- Наголовне кріплення;
- Паспорт-інструкція;
- Упаковка-коробок
Технічні характеристики:
Живлення: сонячна батарея + літієва батарея
Розмір світлофільтра, мм: 92х32
Захист від їхнього випромінювання: ультрафіолетовий та інфрачервоний
Світлий стан: DIN 4
Темний стан: DIN 9- 13
Спрацьовування, сек.: 1/20000
Час затримки, сек.: 0,2 – 0,5
Робоча температура, С: від -5 до +55
Матеріал маски: поліпропілен
Вага, г: 540
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vega |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.54 кг |
| Вид | Маски |
| Время срабатывания светофильтра | 1/20000 с |
| Защита от УФ/ИК лучей | 16 DIN |
| Конструкция светофильтра | Фиксированная |
| Материал корпуса | Полипропилен |
| Назначение | Электросварка/Газосварка |
| Переход в светлое состояние | 0.2-0.5 с |
| Питание от | Комбинированное |
| Рабочая температура | -5/+55 С |
| Размер светофильтра | 110*90*9 мм |
| Размер смотрового окна | 92*32 мм |
| Степень затемнения | 9-13 DIN |
| Степень проникновения света | 4 DIN |
| Тип затемнения стекла | Хамелеон (Автоматическое) |