

2 182 ₴
Дриль-міксер Мінськ ММЕ-2200
Дриль-міксер Мінськ ММЕ-2200 універсальний, високоякісний, продуктивний інструмент. Даний пристрій дуже багатофункціональний і здатний виконувати функції дрилі і міксера. Інструмент орієнтований на роботу в режимі значних навантажень, для чого встановлений потужний і витривалий двигун 2200 Вт. Завдяки ергономічним ручкам міксер Мінськ ММЕ-2200 легко тримати під контролем. Комплектація моделі: два віночка, патрон, ключ, додаткова ручка.
Особливості:
Дві додаткові рукоятки;
Електронне регулювання числа обертів;
Дві насадки в комплекті;
Високий крутний момент.
Кнопка фіксації постійної роботи.
Технічні характеристики:
2в1: дриль міксер.
Напруга: 230 В/50 Гц.
Патрон: 16 мм.
Потужність: 2200 Вт.
Кількість обертів: 0-9000 об/хв.
Діаметр вінця: 120 мм.
Регулювання обертів: є.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Minsk |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.8 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр венца, мм | 120 |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 0-900 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 22 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 16 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 2200 |
| Размер посадочного места | 16 мм |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип | Миксер |