
869 ₴
Зварювальна маска хамелеон Forte MC-2000
Захисна маска хамелеон Forte MC-2000 призначена для захисту очей оператора під час роботи зварюванням або шліфувальною машиною. Зварювальна маска виготовлена із міцного протиударного пластику стійкого до впливу важких експлуатаційних умов. Скло маски влаштоване таким чином, що дозволяє однаково добре бачити як до виконання робіт, так і під час зварювання. У звичайному стані скло прозоре і затемняється лише на початку виконання зварювальних робіт. Рівень затемнення скла в масці Forte MC-2000 складає DIN11
Особливості:
- Немає необхідності вкл/викл – шолом завжди готовий до роботи;
- Немає необхідності заряджання батареї – застосовані сонячні батареї;
- Плавне регулювання ступеня затемнення;
- Кілька регулювань положення шолома.
Характеристики:
Тип - Зварювальна маска
Живлення - елементи сонячних батарей
Температура експлуатації - -5 - +55 °С
Матеріал - Поліпропілен
Поле зору світлофільтру - 92х42 мм
Розміри картриджа/скла - 110х90х8.2 мм
Захист від УФ/ІК променів - 16 DIN
Ступінь проникнення світла - 4 DIN
Ступінь затемнення - 11 DIN
Увімкнення/вимкнення - Автоматичне
Регулювання чутливості - Ступінчаста
Час перемикання зі світлого положення в темний - 1/20000
Вага - 0.45 кг
Гарантія - 24 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.45 кг |
| Вид | Маски |
| Время срабатывания светофильтра | 1/20000 с |
| Гарантия | 24 месяца |
| Защита от УФ/ИК лучей | 16 DIN |
| Конструкция светофильтра | Фиксированная |
| Материал корпуса | Полипропилен |
| Назначение | Электросварка/Газосварка |
| Переход в светлое состояние | 0.6 с |
| Питание от | Комбинированное |
| Рабочая температура | -5/+55 С |
| Размер светофильтра | 110*90*8,2 мм |
| Размер смотрового окна | 96*42 мм |
| Степень затемнения | 11 DIN |
| Степень проникновения света | 4 DIN |
| Тип затемнения стекла | Хамелеон (Автоматическое) |