

2 216 ₴
Перфоратор Сталь П П 26-11
Перфоратор Сталь П 26-11 П – це незамінний помічник майстрам, який призначений для виконання свердлильних робіт в бетоні, цеглі та інших твердих матеріалах. Працює в трьох режимах: свердління з ударом, свердління, довбання.
Особливості:
Патрон SDS-Plus;
Додаткова рукоятка;
Обмежувач глибини свердління;
Блокувальна кнопка включення.
Комплектація:
Перфоратор Сталь П 26-11 П;
Бічна ручка;
Набір бурів і пік;
Обмежувач глибини свердління;
Пластиковий кейс.
Технічні характеристики:
Напруга - 230 В.
Частота мережі - 50 Гц.
Потужність - 1100 Вт.
Функції - 3 режими.
Швидкість обертання – 0-1300 об/хв.
Енергія удару - 2,8 Дж
Хвостовик sds-plus
Діаметр свердління:
- в бетоні 26 мм;
- у сталі 13 мм;
- в деревині 31 мм.
Вага - 3,25 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3.25 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальная скорость вращения | 1300 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления коронкой | 72 мм |
| Мощность | 1100 Вт |
| Расположение двигателя | Горизонтально |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Сила удара | 2.8 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |