


2 288 ₴
Зварювальна маска хамелеон Forte MC-9100
Захисна маска хамелеон Forte МС-9100 призначена для захисту очей оператора під час роботи зварюванням або шліфувальною машиною. Зварювальна маска виготовлена із міцного протиударного нейлону стійкого до впливу важких експлуатаційних умов. Скло маски влаштоване таким чином, що дозволяє однаково добре бачити як до виконання робіт, так і під час зварювання. У звичайному стані скло прозоре і затемняється лише на початку виконання зварювальних робіт. Рівень затемнення скла в масці Форте можна регулювати в межах 5-8/9-13 DIN. Для покращеної видимості в моделі Forte МС-9100 застосовано новий фільтр 'Clear vision'.
Особливості:
Немає потреби увімкнути/вимкнути – шолом завжди готовий до роботи;
Нема зарядки батареї – застосовані сонячні батареї;
Плавне регулювання ступеня затемнення (DIN 5-8/9-13);
Під час зварювання можна із зовнішнього боку шолом регулювати ступінь затемнення;
Наявність режиму шліфування;
Застосовано новий фільтр 'Clear vision';
М'який нейлоновий корпус.
Характеристики:
Поле зору світлофільтру - 100 x 60 мм.
Розмір картриджа - 110 х 90 х 10,0 мм.
Захист від УФ/ІК променів - 16 DIN.
Ступінь проникнення світла - 4 DIN.
Ступінь затемнення - DIN 5-8/9-13.
Електропостачання - сонячна батарея та змінні літієві батареї.
Увімкнення/вимкнення - повністю автоматично.
Регулювання чутливості - плавна.
Час перемикання зі світлого положення в темне - 1/30000 с.
Час перемикання з темного положення у світле - 0,1-1,0 c.
Режим шліфування - так.
Фільтр 'Clear vision' - так.
Кількість сенсорів - 4 шт.
Робоча температура -5°С до +55°С.
Матеріал маски - нейлон.
Загальна вага - 460 гр.
Габарити: 265 x 230 x 268 мм.
Гарантія - 24 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.46 кг |
| Вид | Маски |
| Время срабатывания светофильтра | 1/30000 с |
| Габариты | 265*230*268 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Защита от УФ/ИК лучей | 16 DIN |
| Конструкция светофильтра | Фиксированная |
| Материал корпуса | Полиамид (Нейлон) |
| Назначение | Електрозварення/Газозварювання |
| Переход в светлое состояние | 0.1-1 с |
| Питание от | Комбинированное |
| Рабочая температура | -5/+55 С |
| Размер светофильтра | 110*90*10 мм |
| Размер смотрового окна | 100*60 мм |
| Режим шлифовки | + |
| Степень затемнения | 5-8/9-13 DIN |
| Степень проникновения света | 4 DIN |
| Тип затемнения стекла | Хамелеон (Автоматичне) |