
3 275 ₴
Пуско-зарядний пристрій Forte CD-120
Особливості:
Захист від перевантажень та неправильного підключення
Можливість використання у складних умовах
Ступінь захисту IP20
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В
Напруга заряду: 12 / 24 В
Зарядний струм: 16 A / 20 А
Потужність зарядна / пускова: 0,5 / 3 кВт
Ємність акумуляторів: 50-300 Агод
Максимальний пусковий струм: 120 А
Виробник: Forte
Модель: CD-120
Вага: 11 кг
Гарантія - 1рік
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Пуско-зарядное |
| Производитель | Forte |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Аналоговый |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Класс защиты | IP20 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 300 А*ч |
| Максимальный пусковой ток, А | 120 |
| Максимальный ток зарядки, А | 16 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 50 А*ч |
| Напряжение зарядки | 12 В/24 В |
| Подключение к сети | 220 В |