

1 625 ₴
Дриль Grand ДЕУ-1500 PRO
Дриль Grand ДЕУ-1500 PRO - інструмент, призначений для свердління отворів в різних матеріалах. А завдяки наявності функції реверсу Ви так само зможете використовувати його в якості мережевого шуруповерта або зможете витягнути застрягле свердло. Головною особливістю інструменту є наявність ударного режиму, що розширює спектр виконуваних робіт. Дриль Grand ДЕУ-1500 PRO має надійний 1500 Вт електромотор з яким вага інструменту не перевищує 2,4 кг.
Особливості:
Ударний і надійний дриль для використання в побуті та на виробництві;
Електронне регулювання числа обертів з попередньою установкою;
Надійний вимикач, режим реверсу.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 1500 Вт.
Швидкість: 0 - 2800 об/хв.
Режими - свердління.
Діаметр патрон - 16 мм.
Тип патрона - ключовий.
Діаметр свердління:
- (дерево) 30 мм;
- (сталь) 16 мм;
- (цегла) 16 мм.
Вага - 2,4 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.4 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 2800 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 16 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 16 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1500 |
| Размер посадочного места | 16 мм |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип | Дрель ударная |