
2 347 ₴
Насос підвищення тиску APC RP 14
Насос APC RP 14 для підвищення тиску з «сухим ротором», застосовується для підвищення тиску в системах водопостачання індивідуального типу. Допускається перекачування тільки чистої води без хімічних та механічних домішок. Модель APC RP 14 має два режими роботи: ручний та автоматичний. У конструкції насоса використовується робоче колесо з латуні, провідний вал та корпус з нержавіючої сталі, що забезпечує стійкість до корозії та збільшує термін служби. Продуктивність насоса становить 1080 л/годину, при потужності двигуна 100 Вт.
Особливості:
Надійність у роботі;
Два режими роботи;
Корпус із нержавіючої сталі;
Ведучий вал з латуні;
Тихий у роботі;
Хороша продуктивність;
Збільшена висота подачі.
Характеристика:
Виробник: APC.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: Підвищення тиску.
Тип ротора: 'Cухий'.
Тип живлення: Мережа.
Потужність, Вт: 100.
Продуктивність, л/хв: 18.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 11.
Діаметр патрубка, мм: 20 .
Клас захисту: IP44.
Макс. температура рідини, ºC: 40.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 2,5.
Гарантія: 12 міс.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.5 кг |
| Высота подачи | 11 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Давление | 6 бар |
| Диаметр входного отверстия | 20 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 20 мм |
| Материал корпуса | Нержавейка/латунь |
| Монтажная длина, мм | насоса - 90, узла - 190 |
| Мощность, кВт | 0.1 |
| Назначение | Для повышения давления |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 18 л/мин |
| Ротор насоса | Сухой |
| Степень защиты | IP44 |
| Температура перекачиваемой жидкости | макс. - 40 C |
| Тип | Циркуляционные насосы |