
1 233 ₴
Лобзик Сталь Л 651 ШРМ
Сталь Л 651 ШРМ - це електричний лобзик побутового класу, призначений для виконання робіт з прямо - та криволінійного розпилу в будівельних матеріалах. До лобзику завжди можна докупити необхідні пили і значно збільшити спектр застосування. Потужний двигун 650 Вт, мала вага і компактні розміри інструменту роблять вибір даного лобзика відмінним рішенням за розумну ціну.
Особливості:
Змінний кут різання (вліво/вправо) 0-45°;
Прогумована рукоятка;
Можливість під'єднати пилосос;
Мала вага.
Технічні характеристики:
Напруга мережі - 220 В.
Частота струму - 50 Гц.
Потужність - 650 Вт.
Обороти - 0-3000 об/хв.
Максимальна товщина розпилювального матеріалу:
- деревини - 65 мм;
- металу - 6 мм.
Кут нахилу пилки 0-45°.
Вага - 2,24 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.25 кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глибина різання дерева | 65 мм |
| Глубина резки алюминия | 8 мм |
| Глубина резки стали | 6 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальный наклон реза | 45 |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 650 |
| Частота хода | 0-3000 оборотов/мин |