

7 479 ₴
Зварювальний інверторний напівавтомат Плазма MIG/MMA-340
Зварювальний інверторний напівавтомат Плазма MIG/MMA-340 - новинка від бренду Плазма, працює у двох режимах: ММА та MIG. Режим ММА застосовується для зварювання, наплавлення та різання чорних та кольорових металів за допомогою покритих штучних електродів діаметром від 1,6 до 5 мм. MIG – це режим для напівавтоматичного зварювання серед захисних газів різних металів. Особливості моделі: два електронні дисплеї, знімний єврорукав, індикатор подачі дроту та індикатор режимів роботи, робота при зниженій напругі, плавне регулювання струму, потужні силові роз'єми, функції Anti Stick та Hot Start, захист від перегріву.
Особливості:
Плавне регулювання сили зварювального струму;
Два режими зварювання: MIG/MMA;
Знімний єврорукав;
Індикатор подачі дроту;
Термозахист від перегріву;
Функції Anti Stick, Hot Start;
Електронні дисплеї;
Потужні силові роз'єми;
Робота при низькій напрузі.
Комплектація:
Напівавтомат Плазма MIG/MMA-340;
Знімний 'єврорукав' з пальником;
Комплект кабелів для ручного зварювання MMA;
Захисна маска;
Щітка-молоток;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 7,8 кВт.
Напруга без навантаження - 54 В.
Зварювальний струм, min - 20 А .
Зварювальний струм, max - 340 А.
Діаметр електродів - 1,6-5,0 мм.
Дрот, що використовується - 0,6-1,0 мм.
Охолодження - Повітряно-примусове.
Клас захисту - IP 21.
Вага - 9,1 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Плазма |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9.1 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MIG/MAG/MMA |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Еврорукав | + |
| Защита от перегрева | + |
| Класс защиты | IP21 |
| Класс изоляции | F |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 7.8 кВт |
| Максимальный диаметр проволоки, мм | 1 |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 5 |
| Минимальный диаметр проволоки, мм | 0.6 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Газосварка |
| Напряжение | 160-220 В |
| Напряжение холостого хода | 54 В |
| Сварочный ток | 20-340 А |
| Тип | Сварочный полуавтомат |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 80% |
| Цифровой дисплей | + |