
21 445 ₴
Драбина універсальна Itoss 7614 3х14
Алюмінієва універсальна драбина - відмінний помічник при роботі в саду, при монтажних та оздоблювальних роботах. Може застосовуватися як приставна, підлогова або що висувається в залежності від виду робіт, що проводяться. Драбина має змінні двокомпонентні пластикові вставки на підставі стійок і на траверсі для запобігання ковзанню.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Універсальна
Максимальна висота: 909 см
Висота секції: 399 см
Кількість секцій: 3
Кількість ступенів: 14
Ширина опори: 125 см
Вага: 25,6 кг
Максимальне навантаження: 150 кг
Матеріал: Алюміній
Модель: 7614 3х14
Країна походження: Словаччина
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Itoss |
| Количество секций | 3 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 25.6 кг |
| Высота секции | 399 см |
| Габаритная толщина | 20 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 909 см |
| Количество ступеней | 3 x 14 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 909 см |
| Тип | Универсальные лестницы |
| Ширина cекции | 34/40/45 см |
| Ширина опоры | 125 см |