
3 179 ₴
Зварювальний інвертор Grand MMA-360
Зварювальний інвертор Grand MMA-360 - надійний професійний інструмент, створений для виконання найскладніших завдань за допомогою штучних зварювальних електродів, діаметр яких від 1,6 мм до 4,0 мм. Він оснащений рядом захистів для забезпечення довговічності у використанні та додатковими функціями для високого ККД при роботі. Варто відзначити, що зварювальний інвертор Grand MMA-360 має компактні розміри і важить всього 3,9 кг, що робить його мобільним і не складе труднощів у виборі місця для його зберігання. Серед відмінностей даної моделі, хотілося б також відзначити функції антиприлипання електрода та гарячий старт, захист від перегріву, можливість роботи від зниженої напруги.
Особливості:
Робота при широкому діапазоні напруги в мережі: 160-260 В;
Захист від прилипання електрода;
Гарячий старт та захист від перегріву;
Наявність електронного дисплея;
Компактні розміри та мала вага.
Комплектація:
Зварювальний інвертор Grand MMA-360;
Тримач електродів;
Зварювальний кабель;
Зварювальна маска;
Молоточок-щітка;
Інструкція;
Упаковка.
Технічні характеристики:
Максимальна потужність: 8,4 кВт.
Напруга / Частота: 220 В / 50 Гц.
Зварювальний струм, min: 20 А.
Зварювальний струм, max: 360 А.
Напруга холостого ходу: 65 В.
Діаметр електродів: 1,6-4,0 мм.
Охолодження: повітряно-примусове.
Робочий цикл: 80%.
Діапазон робочих напруг: 160 - 260 В.
Клас захисту: IP 21S.
Тип ізоляції: H.
Виробник: Гранд.
Модель: MMA-360.
Вага: 3,9 кг.
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Пользовательские характеристики | |
| Антиприлипание электрода | + |
| Вес | 3.9 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MMA |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Горячий старт | + |
| Защита от перегрева | + |
| Класс защиты | IP21S |
| Класс изоляции | H |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 8.4 кВт |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 4 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Электросварка |
| Напряжение | 160-220 В |
| Напряжение холостого хода | 65 В |
| Сварочный ток | 20-360 А |
| Тип | Сварочный инвертор |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 80% |
| Цифровой дисплей | + |