
660 ₴
Обміднений зварювальний дріт Стандарт Св-08Г2С-0 (0.8мм, 5кг)
Обміднений зварювальний дріт стандарту Стандарт Св-08Г2С-0 призначений для зварювання низьколегованих, вуглецевих та середньовуглецевих сталей у середовищі захисних газів. До переваг зварювального дроту Стандарт Св-08Г2С-0 можна віднести наступне: низький вміст фосфору і сірки; стійке сповільнення; стабільні геометричні розміри (±0,02мм).
Характеристики:
Тип дроту: Обміднений
Марка дроту: Св-08Г2С-0 (0.8мм, 5кг)
Тип зварювання: MIG/MAG
Діаметр: 0.8мм.
Вага: 5кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Стандарт |
| Вес катушки с проволокой | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналоги | ER 70S-6 |
| Вес | 5 кг |
| Вид проволоки | Омедненная |
| Марка проволоки | Св-08Г2С-0 |
| Назначение | Газосварка |
| Тип | Проволока сварочная |
| Толщина проволоки | 0.8 мм |