

4 823 ₴
Свердло Haisser HS 32-18
Свердло Haisser HS 32-18 - незамінний інструмент при виконанні будівельних або ремонтних робіт. Апарат здатний працювати в чотирьох режимах. Система гасіння вібрації та зручна додаткова рукоятка значно спрощують роботу з інструментом.
Особливості:
Потужність;
Чотири робочих режима;
Наявність антивібраційної системи;
Регулятор оборотів;
Пилозахисний патрон.
Комплектація:
Свердло Haisser HS 32-18;
Бічна рукоятка;
Набір бурів і зубил
Інструкція;
Кейс.
Технічні характеристики:
Виробник: Хайзер.
Живлення: Мережеве.
Тип двигуна: Щітковий.
Тип хвостовика: SDS - plus.
Кількість режимів: 4.
Сила удару: 8,0 Дж.
Потужність: 1800 Вт.
Макс. діаметр свердління буром ( бетон ): 35 мм.
Макс. діаметр свердління ( дерево ): 42 мм.
Макс. діаметр свердління ( сталь ): 21 мм.
Частота обертання на холостому ходу: 260-1050 об/хв.
Частота ударів: 4 400 уд/хв.
Вага: 5,8 кг
Гарантія – 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Пользовательские характеристики | |
| Антивибрационная система | + |
| Вес (кг) | 5.8 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальная скорость вращения | 260-1050 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 35 мм |
| Максимальный диаметр сверления коронкой | 87 мм |
| Мощность | 1800 Вт |
| Расположение двигателя | Вертикально |
| Регулировка оборотов | + |
| Сила удара | 8 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Частота ударов в минуту | 4400 |