


1 468 ₴
Фарбопульт акумуляторний Kraissmann 651 ASP 20UL (без АКБ і ЗУ)
Фарбопульт Kraissmann 651 ASP 20UL стане кращим рішенням для розпилення фарб, лаків, грунтовок, морилок і інших розчинних лакофарбових матеріалів на поверхнях будь-якої складності. Він відмінно підходить для фарбування фасадів будівель і огорож, а також активно використовується при проведенні внутрішніх ремонтних робіт, побілки стін і стель. Має вбудований насос, що забезпечує продуктивність 650 мл/хв. Модель має великий обсяг бачка 1000 мл. Акумуляторна батарея і зарядний пристрій не йдуть в комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Робота від акумулятору;
Вбудований компресор;
Регулювання витрати розпилюваного матеріалу;
Великий обсяг бачка;
Три форсунки в комплекті;
Компактні розміри.
Комплектація:
Електричний Фарбопульт Kraissmann 651 ASP 20UL;
Ємність для розпилюваних середовищ;
Форсунки 1,5/1,8/2,2 мм;
Лійка (вимірювач в'язкості розпилюваної рідини);
Голка для чищення форсунок.
Технічні характеристики:
Живлення - акумулятор.
Напруга живлення - 20В.
Акумулятори: Kraissmann 20UL.
Максимальна продуктивність - 650 мл/хв.
Об'єм ємності - 1 л.
Макс. в'язкість фарби: 85 din.
Регульована витрата розпилюваної рідини.
Вага 1,6 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.6 кг |
| Вид | Электрические |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр форсунки | 1.5/1.8/2.2 мм |
| Макс. вязкость краски, din | 85 |
| Напряжение | 20 В |
| Объем контейнера | 1 л |
| Производительность | 650 мл/мин |
| Совместимые аккумуляторы | 20UL (2000/4000) |
| Тип | Краскопульты |