

1 917 ₴
Домкрат гідравлічний підкатний Vitol 2т, в кейсі (TA82008S)
Домкрат гідравлічний підкатний Vitol 2т призначений для підйому вантажів і різних видів автомобільного транспорту. Модель Vitol 2 має вантажопідйомність в 2000 кг і висоту підйому в 300 мм, за допомогою такого домкрата можна підняти навіть дуже важкі вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата Vitol 2 т варто відзначити наявність запобіжного клапана, який допоможе не перевищити задану потужність домкрата і компактні розміри. Постачається у пластиковому кейсі.
Особливості:
Велика вантажопідйомність;
Велика опорна площа;
Запобіжний клапан;
Кейс у комплекті.
Технічні характеристики:
Виробник: Vitol.
Тип: домкрат підкатний.
Механізм підйому: гідравлічний.
Вантажопідйомність, кг: 2000.
Висота підхоплення, мм: 128.
Висота підйому, мм: 300.
Вага, кг: 7.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitol |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес домкрата | 7 кг |
| Вид | Подкатные |
| Грузоподъемность | 2 т |
| Кейс | + |
| Максимальная высота подъема | 300 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 128 мм |
| Тип | Гидравлические |