
4 580 ₴
Фрезер-тример Kraissmann 910 OFT 6-8 (три бази)
Фрезер Kraissmann 910 OFT 6-8 (3 бази) використовується для фрезерування на жорсткій опорі в деревині, в пластмасі та легких будівельних матеріалах - пазів, кромок, профілів і поздовжніх отворів, а також фрезерування за допомогою копірної гільзи. Номінальна споживана потужність інструменту становить 910 Ват, а електронне регулювання швидкості дозволяє оптимально підстроювати інструмент на необхідні роботи. Швидкість обертів на холостому ходу від 10000 до 30000 в хвилину. Розмір цанги фрези 6-8 мм. Високі ергономічні якості в поєднанні з оптимальною вагою і габаритами забезпечують легку і комфортну роботу. В комплекті три бази.
Особливості:
Ергономічний дизайн;
Корпус і підстава з алюмінієвого сплаву;
Три бази в комплекті;
Електронне регулювання частоти обертання;
Можливість підключення пилососа.
Комплектація:
Фрезер-тример;
Три бази;
Ключ;
Затискні втулки під цанги 6/8мм
Копіювальна втулка.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц.
Потужність: 910 Вт.
Частота обертання: 10000 - 30000 об/хв.
Розмін цанги фрези: 6/8 мм.
Клас електрозахисту: II.
Кількість баз в комплекті: 3 шт
Вага - 3,4 кг
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.4 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальный диаметр фрезы | 8 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 910 |
| С дополнительными базами | + |
| Скорость вращения | 10000-30000 оборотов/мин |
| Тип | Кромочный |
| Цанга | 6/8 мм |