

2 923 ₴
Фрезер ручний Grand МФ-2200
Фрезер ручний Grand МФ-2200 застосовується в столярній справі для виконання фрезерних робіт по дереву. Фрезер приводиться в дію за допомогою однофазного коммутаторного двигуна потужністю 2200 Вт. Для більш точної роботи фрезер має можливість регулювання числа обертів в межах від 12000 до 26000 об/хв. Фрезер Grand МФ-2200 комплектується кейсом з набором фрез з 12 штук.
Особливості:
- Регулювання обертів
- 12 фрези в комплекті
- Кейс для фрез
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 2200 Вт
Число обертів - 12000-26000 об/хв
Діаметр затискних втулок – 8/12 мм
Глибина фрезерування - 55 мм
Шнур - 2,5 м
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.3 кг |
| Высота хода | 55 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальный диаметр фрезы | 12 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 2200 |
| С набором фрез | + |
| Скорость вращения | 12000-26000 оборотов/мин |
| Тип | Погружной |
| Цанга | 8/12 мм |