

3 160 ₴
Компресор автомобільний T-Max 30A/150psi/72L (8072601)
Автомобільний компресор T-Max 30А (8072601) - дуже практичний пристрій, що відрізняється підвищеною продуктивністю (цьому сприяє збільшений діаметр поршня). Досить висока продуктивність - 72 літри в хвилину і тиск в 10 атм., дозволять вам швидко і без особливих зусиль підкачати колеса вашого автомобіля. Надійний кабель із ізольованими наконечниками - 'крокодилами' довжиною 2 м дозволяє швидко підключити його до клем автомобільного акумулятора. Шланг високого тиску довжиною 7 м, з зручним наконечником і манометром, дає можливість дотягнутися до будь-якого колеса, не переносячи компресор. Автокомпресор можна застосовувати не тільки для доведення до норми тиску в шинах автомобіля, але й для накачування спортивного інвентарю та різноманітного надувного приладдя для любителів активного відпочинку (наприклад, подушок та матраців). Це можливо завдяки набору голок-перехідників, що входить до комплекту компресора.
Особливості:
Наявність захисту від перегріву;
Металевий корпус;
Великий час безперервної роботи;
Наявність манометра;
Спіральний шланг довжиною 7 метрів.
Комплектація:
Автокомпресор T-Max 30А (8072601);
Спіральний шланг (7м);
Насадки;
Чохол;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Продуктивність: 72 л/хв.
Максимальний тиск: 10 бар/атм.
Час безперервної роботи: 40 хв.
Робоча напруга: 12 В.
Робочий струм: 30 А.
Довжина спірального шланга: 700 см.
Довжина кабелю: 200 см.
Манометр: аналоговий.
Тип підключення: клеми.
Вага: 4,6 кг.
Гарантія - 24 місяці
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 4.6 кг |
| Производитель | T-Мax |
| Гарантия | 24 месяца |
| Длина шланга подачи воздуха | 7 м |
| Длина шнура питания | 2 м |
| Защита от перегрева | + |
| Максимальное давление | 10 Атм |
| Максимальный потребляемый ток | 30 А |
| Манометр | Аналоговый |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность, Вт | 360 |
| Напряжение | 12 В |
| Производительность при 0 бар | 72 л/мин |
| Размеры | 175*155*95 мм |
| Тип | Однопоршневые |
| Тип подключения | Клеммы |
| Цикл работы | 40 мин |