


1 456 ₴
Дриль Grand ДЕУ-1280 PRO
Дриль ударна Grand ДЕУ-1280 PRO - це надійний якісний інструмент побутового класу. Ця модель оснащена міцним редуктором, сучасним дизайном та кнопкою фіксації. Дриль Grand ДЕУ-1280 PRO допоможе Вам впоратися із завданнями по свердлінню отворів в дереві, сталі та інших матеріалах. Корпус інструменту зроблений з якісного, повноцінного та міцного пластику. Двигун, потужність якого складає 1280 Вт, забезпечить комфортну роботу інструменту при свердлінні на малих обертах.
Особливості:
Ударний режим;
Регулятор обертів;
Режим реверсу;
Металевий корпус редуктора.
Комплектація:
Дриль Grand ДЕУ-1280 PRO;
Ключ патрона;
Бічна рукоятка;
Обмежувач глибини свердління;
Упаковка.
Технічні характеристики:
Напуга/частота: 230 В/50 Гц.
Потужність: 1280 Вт.
Кількість обертів: 0-2800 об/хв.
Діаметр патрона: 13 мм
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.9 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 2800 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 16 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 13 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1280 |
| Размер посадочного места | 13 мм |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип | Дрель ударная |