
5 626 ₴
Пила торцювальна Forte MS-210
Пила торцювальна Forte MS-210 - якісний інструмент призначений для виконання завдань з розпилювання різного роду деревин. Дана модель має багато переваг і має закономірний попит і у професіоналів (будівельників, столярів) і в любителів. З основних особливостей відзначимо наступні: висока потужність двигуна синхронного типу (1400 Вт), міцна, але водночас легка конструкція, точність різання.
Особливості:
Потужний синхронний двигун;
Посилена станина;
Поворот у горизонтальній та вертикальній площинах;
Збільшена глибина пропилу.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц.
Потужність: 1400 Вт.
Кількість обертів: 5000 об/хв.
Діаметр пильного диска: 210 мм.
Максимальна глибина пропилу: 55 мм.
Максимальна ширина пропилу: 115 мм.
Ширина різу: 2,8 мм.
Кут повороту диска: 0°/45°.
Кут повороту столу : -45°/0°/45°.
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7 кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина пропила под углом 90º | 55 мм |
| Диаметр диска, мм | 210 |
| Источник питания | Сеть |
| Мощность, Вт | 1400 |
| Напряжение | 220 В |
| Посадочный диаметр диска | 25.4 мм |
| Тип электродвигателя | Синхронный |
| Частота холостого хода | 5000 об/мин |
| Ширина реза | 115 мм |