

4 545 ₴
Драбина універсальна Werk LZ3207BQ
Алюмінієва універсальна драбина - відмінний помічник при роботі в саду, при монтажних та оздоблювальних роботах. Може застосовуватися як приставна, підлогова або що висувається в залежності від виду робіт, що проводяться. Драбина має змінні двокомпонентні пластикові вставки на підставі стійок і на траверсі для запобігання ковзанню.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Універсальна
Максимальна висота: 430 см
Кількість секцій: 3
Кількість ступенів: 7
Висота драбини: 315 см
Висота секції: 210 см
Ширина секції 1/2/3: 34 / 40 / 45 см
Габаритна товщина сходів: 17 см
Ширина опори: 71 см
Вага: 10,0 кг
Максимальне навантаження: 150 кг
Матеріал: Алюміній
Виробник: Werk
Модель: LZ3207BQ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Werk |
| Количество секций | 3 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10 кг |
| Высота секции | 210 см |
| Высота стремянки | 315 см |
| Габаритная толщина | 17 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 430 см |
| Количество ступеней | 3 x 7 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 430 см |
| Тип | Универсальные лестницы |
| Ширина cекции | 34/40/45 см |
| Ширина опоры | 71 см |