
6 523 ₴
Напівавтомат інверторного типу Kaiser Arc-Flux 120
Kaiser Arc-Flux 120 – напівавтомат призначений для зварювання тільки флюсовим дротом. Апарат для побутового використання з найкращою ціною на ринку.
Напруга - 220 В
Частота - 50 Гц
Напруга без навантаження - 42-50 В
Зварювальний струм, min - 10 А
Зварювальний струм, max - 120 А
Дрот, що використовується - 0,6-1,0 мм
Охолодження - Повітряно-примусове
ПВ - 60 %
Клас захисту - IP 21
Вага - 14 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KAISER |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MAG |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Защита от перегрева | + |
| Класс защиты | IP21 |
| Класс изоляции | H |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 8 кВт |
| Максимальный диаметр проволоки, мм | 1 |
| Минимальный диаметр проволоки, мм | 0.6 |
| Назначение | Газосварка |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 42-50 В |
| Сварочный ток | 10-120 А |
| Тип | Сварочный полуавтомат |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 60% |