
3 062 ₴
Шліфмашина стрічкова Forte BS 5314 VG-3F
Стрічкова шліфувальна машина Forte BS 5314 VG-3F призначена для сухого шліфування плоских і опуклих поверхонь. Працює без подачі води, що використовується для проведення чорнової і чистової шліфовки. Застосовується для шліфування дерев'яних, пластмасових і металевих поверхонь, видалення старого лакофарбового покриття і слідів корозії. Часто використовується для обробки поверхонь при виготовленні дверей та вікон, ремонт автомобілів, якщо потрібно шліфування великих деталей. Регулятор оборотів дозволяє налаштувати шліфмашину під певну задачу, гарантуючи бездоганний результат роботи. Швидкість протягування стрічки варіюється від 200 до 380 м/хв, виходячи з визначених завдань і виду оброблюваного матеріалу.
Особливості:
Швидка заміна шліфувальної стрічки;
Плавне регулювання швидкості;
Можливість стаціонарної роботи;
Зручно шліфувати у важкодоступних місцях.
Комплектація:
Шліфмашина Forte BS 5314 VG-3F;
Пилозбірник;
Струбцини (2шт.);
Стрічка.
Технічні характеристики:
Напруга: 230 В/50 Гц.
Потужність: 1400 Вт.
Розмір стрічки:
Ширина - 76 мм,
Довжина - 533 мм
Швидкість протягання стрічки: 200-380м/хв.
Вага: 3,2кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.2 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Обрабатываемый материал | Для дерева |
| Подошва | Прямоугольная |
| Размер шлифовальной ленты | 76*533 мм |
| Регулировка оборотов | + |
| Скорость движения ленты, м/мин | 200-380 |
| Стационарная установка | + |
| Тип | Ленточные |