

1 898 ₴
Дриль Vitals Et 1380HL
Дриль Vitals Et 1380HL - це напівпрофесійний інструмент, призначений для свердління отворів в різних матеріалах. А завдяки наявності функції реверсу, Ви так само зможете використовувати його в якості мережевого шуруповерта або зможете витягнути застрягле свердло. Головними особливостями інструменту є наявність ударного режиму і швидкозатискного патрона. Дриль Vitals Et 1380HL має надійний 800 Вт електромотор, з яким вага інструменту не перевищує 2,2 кг.
Особливості:
Ударний і надійний дриль;
Електронне регулювання числа обертів;
Режим реверсу.
Комплектація:
Дриль Vitals Et 1380HL;
Бічна Рукоятка;
Обмежувач глибини;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 800 Вт.
Швидкість: 0 - 2700 об/хв.
Режими - свердління/ударний режим.
Діаметр патрона - 13 мм
Тип патрона - безключовий.
Діаметр свердління:
- (дерево) 30 мм;
- (сталь) 12 мм;
- (цегла) 16 мм.
Вага - 2,2 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.2 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 2700 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 16 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 13 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 800 |
| Размер посадочного места | 13 мм |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип | Дрель ударная |
| Тип патрона | Самозатискний |