


2 887 ₴
Зварювальний інвертор Nowa W400DK
Зварювальний апарат побутового застосування Nowa W400DK – нова бюджетна модель інвертора із застосуванням технологій IGBT, є відмінним рішенням будь-яких завдань, пов'язаних із дуговим зварюванням. Спеціальний захист від перегрівів подбає про баланс температур, і тимчасово відключатиме апарат у критичних ситуаціях. Ефективного максимального робочого часу досягнуто завдяки тунельній системі охолодження, яка обдуває всі елементи апарату. Стійка дуга забезпечує комфортну роботу з інвертором навіть недосвідченим користувачам.
Переваги:
• Мобільність, компактні габарити
• Широкий діапазон зварювального струму
• Тунельна система охолодження
• Електронний дисплей
Технічні характеристики:
Напруга: 230В/50Гц.
Амплітуда струму: 20-400А.
Споживана потужність: 8,3кВт
Застосовуваний електрод: 1,6-4,0мм.
Робочий цикл: 60%
Клас ізоляції: В.
Клас захисту: IP21S.
Вага: 3,5кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nowa |
| Пользовательские характеристики | |
| Антиприлипание электрода | + |
| Вес | 3.5 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MMA |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Горячий старт | + |
| Защита от перегрева | + |
| Кейс | + |
| Класс защиты | IP21 |
| Класс изоляции | B |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 8.3 кВт |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 4 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Электросварка |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 75 В |
| Сварочный ток | 20-400 А |
| Тип | Сварочный инвертор |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 60% |
| Цифровой дисплей | + |