


1 309 ₴
Дриль Vitals Master Um 1045HL
Дриль Vitals Master Um 1045HL - це надійний високоякісний інструмент побутового класу. Дана модель оснащена міцним металевим редуктором, кнопкою фіксації пуску і має сучасним дизайн. Дриль Vitals Master Um 1045HL допоможе Вам впоратися із завданнями з свердління отворів в дереві, стали, та інших матеріалах. Корпус інструменту зроблений з якісного, добротного і міцного пластику. Двигун, потужність якого становить 450 Вт забезпечить комфортну роботу інструменту при свердлінні.
Особливості:
Регулювання числа обертів;
Фіксатор кнопки пуску;
Реверс.
Комплектація:
Дриль Vitals Master Um 1045HL;
Інструкція;
Картонна упаковка.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 450 Вт.
Швидкість: 0 - 2800 об/хв.
Режими – свердління.
Діаметр патрон - 10 мм.
Тип патрона - швидкозатискний.
Діаметр свердління:
- (дерево) 20 мм;
- (сталь) 10 мм.
Вага - 1,4 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Тип | Дрель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.4 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 2800 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 10 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 450 |
| Размер посадочного места | 10 мм |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип патрона | Самозажимной |