
1 864 ₴
Драбина алюмінієва Elkop ALW 403
Драбина алюмінієва Elkop ALW 403 - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Алюмінієва драбинка Elkop ALW 403 має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина.
Виробник: Елкоп.
Висота до платформи драбини, см: 56,5.
Висота у складеному вигляді, cм: 125,3.
Висота у розкладеному вигляді, см: 117,5.
Ширина опори: 40,5 см.
Кількість ступенів: 3.
Кількість секцій: 1.
Матеріал: Алюміній.
Максимальне навантаження, кг: 150.
Вага, кг: 3,0.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3 кг |
| Высота площадки | 56.5 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 117.5 см |
| Длина в сложенном состоянии | 125.3 см |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 3 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Ширина опоры | 40.5 см |
| Ширина ступени | 8 см |