
4 061 ₴
Драбина алюмінієва Elkop ALW 507
Драбина алюмінієва Elkop ALW 507 - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Алюмінієва драбинка Elkop ALW 507 має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина.
Виробник: Елкоп.
Висота до платформи драбини, см: 142,5.
Висота у складеному вигляді, cм: 217,3.
Висота у розкладеному вигляді, см: 205,8.
Ширина опори: 50,3 см.
Кількість ступенів: 7.
Кількість секцій: 1.
Матеріал: Алюміній.
Максимальне навантаження, кг: 150.
Вага, кг: 5,5.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.5 кг |
| Высота площадки | 142.5 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 205.8 см |
| Длина в сложенном состоянии | 217.3 см |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 7 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Ширина опоры | 50.3 см |
| Ширина ступени | 8 см |