



1 337 ₴
Дриль електрична Kraissmann 600 ВМ 13
Дриль ударний Kraissmann 600 ВМ 13 - це надійний високоякісний інструмент побутового класу. Дана модель оснащена міцним редуктором, сучасним дизайном та кнопкою фіксації. Дриль Kraissmann 600 ВМ 13поможет Вам впоратися із завданнями з свердління отворів в дереві, сталі, та інших матеріалах. Корпус інструменту зроблений з якісного, добротного і міцного пластику. Двигун, потужність якого становить 600 Вт забезпечить комфортну роботу інструменту при свердлінні на малих обертах.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 600 Вт
Кількість обертів: 0-1200 об/хв
Діаметр патрона: 13 мм
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.2 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 1200 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 10 мм |
| Металлический корпус редуктора | + |
| Напряжение | 220 В |
| Низкооборотистая | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 600 |
| Размер посадочного места | 13 мм |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип | Дрель ударная |
| Тип патрона | Самозажимной |
| Усиленный редуктор | + |