
2 504 ₴
Драбина алюмінієва Elkop DHR403 (двостороння)
Драбина алюмінієва двостороння Elkop DHR403 - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Алюмінієва драбинка Elkop DHR403 має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина.
Виробник: Елкоп.
Висота до платформи драбини, см: 65.
Висота у складеному вигляді, cм: 72.
Ширина опори: 44 см .
Кількість ступенів: 3.
Кількість секцій: 2.
Матеріал: Алюміній.
Максимальне навантаження, кг: 150.
Вага, кг: 3,4.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.4 кг |
| Высота площадки | 65 см |
| Длина в сложенном состоянии | 72 см |
| Количество секций | 2 |
| Количество ступеней | 3 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Ширина опоры | 44 см |
| Ширина ступени | 8 см |