



2 214 ₴
Дриль GTM DI-13/750ERM (F91223)
Дриль ударний GTM DI-13/750ERM - це побутовий інструмент, призначений для свердління отворів в різних матеріалах. А завдяки наявності функції реверсу Ви так само зможете використовувати його в якості мережевого шуруповерта або зможете витягнути застрягле свердло. Головною особливістю інструменту є наявність ударного режиму, що розширює спектр виконуваних робіт. Дриль GTM DI-13/750ERM має надійний 750 Вт електромотор.
Особливості:
Ударний і надійний дриль;
Надійний вимикач;
Режим реверсу;
Пилозахисні підшипники.
Комплектація:
Дриль GTM DI-13/750ERM;
Ключ і бічна рукоятка;
Обмежувач глибини свердління;
Вугільні щітки;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 750 Вт.
Кількість швидкостей: 1.
Швидкість: 0-3200 об/хв.
Режими – свердління, свердління з ударом.
Діаметр патрона - 13 мм
Тип патрона - ключовий.
Діаметр свердління:
- (дерево) 32 мм;
- (сталь) 13 мм;
- (цегла) 18 мм.
Вага - 2,3 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.3 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 3200 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 18 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 32 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 13 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 750 |
| Размер посадочного места | 13 мм |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип | Дрель ударная |