
2 880 ₴
Драбина алюмінієва Elkop ALW 405
Драбина алюмінієва Elkop ALW 405 - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Алюмінієва драбинка Elkop ALW 405 має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина.
Виробник: Елкоп.
Висота до платформи драбини, см: 99,5.
Висота у складеному вигляді, cм: 171,3.
Висота у розкладеному вигляді, см: 161,7.
Ширина опори: 45,5 см.
Кількість ступенів: 5.
Кількість секцій: 1.
Матеріал: Алюміній.
Максимальне навантаження, кг: 150.
Вага, кг: 4,3.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.3 кг |
| Высота площадки | 99.5 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 161.7 см |
| Длина в сложенном состоянии | 171.3 см |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 5 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Ширина опоры | 45.5 см |
| Ширина ступени | 8 см |