
1 818 ₴
Лобзик електричний Kraissmann 850 SS 65
Лобзик Kraissmann 850 SS 65 - відмінний інструмент, який широко застосовується для обробки таких матеріалів як ДСП, деревина, різні кольорові метали, пластик, кераміка, сталь, скло і навіть камінь. Він може використовуватися для здійснення прямих або фігурних пропилів. Має зручне покриття рукоятки і кейс.
Технічні характеристики:
Споживана потужність – 850 Вт;
Кількість коливань - 500–2800 об/хв;
Автоматичний швидкозатискний механізм заміни пилок;
Максимальна товщина распиливаемого матеріалу – 65 мм;
Регульований кут різу: 0-45°;
Маса: 2,2 кг
Комплектація:
Лобзик;
Лінійна направляюча;
Керівництво по експлуатації;
Пластиковий кейс для транспортування і зберігання.
Відмінні особливості моделі:
Система заміни полотен в одне натиснення (автомат);
Круглий проварений сталевий шток;
Пилозахисні підшипники;
Оригінальна «електронна» кнопка з фіксатором;
Можливість підключення до пилососу;
Спеціальна незмінна гумова накладка на рукояті інструменту;
Модель поставляється в пластиковому кейсі.
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.2 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глибина різання дерева | 65 мм |
| Глубина резки алюминия | 15 мм |
| Глубина резки стали | 8 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Кейс | + |
| Максимальный наклон реза | 45 |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 850 |
| Частота хода | 500-2800 оборотов/мин |