
3 174 ₴
Драбина алюмінієва Elkop DHR404 (двостороння)
Драбина алюмінієва двостороння Elkop DHR404 - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Алюмінієва драбинка Elkop DHR404 має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина.
Виробник: Елкоп.
Висота до платформи драбини, см: 86,5.
Висота у складеному вигляді, cм: 95.
Ширина опори: 46,5 см.
Кількість ступенів: 4.
Кількість секцій: 2.
Матеріал: Алюміній.
Максимальне навантаження, кг: 150.
Вага, кг: 4,2.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.2 кг |
| Высота площадки | 86.5 см |
| Длина в сложенном состоянии | 95 см |
| Количество секций | 2 |
| Количество ступеней | 4 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Ширина опоры | 46.5 см |
| Ширина ступени | 8 см |